Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir organizasyontur. Tekebbür, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk sağlamlığı ve emrazı mevzularında ortaklık yapmasını fakatçlamaktadır. IPA, çocuk sağlamlığının vürutmesine ve çocukların sağlamlıklı bir ömür sürdüklerini özendirme eylemek yürekin çtuzakışır. Tekebbür, çocuk sağlamlığı mevzularında uzmanlık, ilmî etüt ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta ortaklık yapmasına özendirme etmektedir. Tekebbür, çocuk hakları ve sağlamlıklı bir ömür yürekin mukteza olan ortamların yaratılması mevzularında çtuzakışmalar yapmaktadır. Koca muvaffakiyetya imza atan iki Türk Baba – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu yarıyıl Temelkanlığını, Kerem Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı ve emrazı mevzularında küresel ortaklık süresince olmasını fakatçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlamlıklı bir ömür sürdüklerini özendirme eylemek ve çocuk sağlamlığının vürutmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının uzmanlık, ilmî etüt ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta ortaklık yapmasına özendirme eylemek yürekin çtuzakışır. Tekebbür, çocuk sağlamlığı mevzularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını izleme değer. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlamlıklı bir ömür yürekin mukteza olan ortamların yaratılması mevzularında da çtuzakışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada muhteşem alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Tekebbür, çocukların sağlamlıklı ve adil bir ömür yürekin mukteza olan fiziki, birey ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme değer ve bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk sağlamlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izleme etmelerini özendirme değer. Cihan çapında çocukların sağlamlıklı ve adil bir ömür sürmelerini özendirme etmeyi fakatçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri sahaındaki uzmanların ve mabeyinştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlamlığı ve emrazı mevzularında malumat paylaşmasını özendirme değer. Tekebbür, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izleme etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk sağlamlığı mevzularında küresel bir düşünüm birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en güzel uygulamaları belirler. Tekebbür, çocuk sağlamlığı mevzularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Tekebbür, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri yürekin çtuzakışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde mütalaameler yaparak çocukların daha güzel bir ati süresince evetşamaları yürekin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlamlıklı bir ömür yürekin mukteza olan ortamlar mevzularında çtuzakışır. Tekebbür, çocukların sağlamlıklı olarak evetşayacakları fiziki, birey ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme değer. Bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklık yapmasına ve çocuk sağlamlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izleme etmelerine imkân teşhisyan bir organizasyontur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2023 Geyik Sohbet
instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://termaltesisler.name.tr/ https://sinopotobusbiletleri.name.tr/ https://gaziantepwebtasarimseo.name.tr/ https://guvenlisifre.name.tr/ https://japoncatercume.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al puff bar satın al